سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه

پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه

مشخصات فایل با عنوان: پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: پاور,پوینت,(اسلاید),کبوتر,خانه

جهت دانلود فایل با نام پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه

 این پاور پوینت دارای 18 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است
فایل پاور پوینت کبوتر خانه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.
در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت

محتواب برخی از اسلاید ها :
محتوای اسلاید 3 : محتوای اسلاید 4 : تصوير 2 : سقف كبوتر خانه داراي سوراخهاي متعدد است . محتوای اسلاید 5 : تصوير 3 : داخل كبونرخانه را با تيرچه هاي متقاطع مسلح مي كرند . محتوای اسلاید 6 : تصوير 4 : دريچه هاي تبادل حرارت براي آمد و شد جريان هوا ( مانند بادگير ) محتوای اسلاید 7 : تصوير 5 : كبوتر خانه خميني شهر و اشترجان اصفهان محتوای اسلاید 8 : تصوير 6 : برجهاي نيمه فعال يا سرد محتوای اسلاید 9 : تصوير 7 : كبوترخانه هاي سرد در فصل گرم محل چراي گوسفندانند . محتوای اسلاید 10 : تصوير 8 : برج صحراي دستگرد 1اصفهان محتوای اسلاید 11 : تصوير 9 : برج صحراي دستگرد 2اصفهان محتوای اسلاید 12 : تصوير 10 : برج امام خميني اصفهان محتوای اسلاید 13 : تصوير 11 : …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل پاور پوینت (اسلاید) کبوتر خانه نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه  از دسته بندی عمومی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *