سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان

پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان

مشخصات فایل با عنوان: پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: پاور,پوینت,(اسلاید),عکس,و,داستان

جهت دانلود فایل با نام پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان

 این پاور پوینت دارای 12 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است
فایل پاور پوینت عکس و داستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.
در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت

محتواب برخی از اسلاید ها :
محتوای اسلاید 3 : ماه وماهییک شب ،ماه توی آسمان به ماه توی دریا گفت:تو ماهی یا من؟ماه توی دریا سرش را بالا آورد و از ماه توی آسمان پرسید تو ماهی یا من؟که یک ماهی صدایش را شنید،ماه توی دریا را خورد،سرش را بالا آورد وبه ماه توی آسمان گفت:من ماهی هستم!! محتوای اسلاید 4 : دیوار…چند روز بعد از اینکه رفتی رو به رو دیواری ایستادم واشک ریختم،همانند تو بود بی رحم وبی احساس!آرومم نکرد،بغلم نکرد،حتی اشکامو پاک نکرد!فقط یه فرق با تو داشت کمی مهربان تر از تو بود تحقیرم نکرد،بهم نگفت برم،با بی خیالی کامل نگفت:دوست ندارم ولی من ازاون انتظار نداشتم زیرانگاهی که به تو کرده بودم تا به حال به اون نکرده بودم!!احساساتم وقلبم را تقدیم تو کردم ولی نه اون…ا …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل پاور پوینت (اسلاید) عکس و داستان نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه  از دسته بندی عمومی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *