سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب

پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب

مشخصات فایل با عنوان: پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: پاور,پوینت,(اسلاید),داستان,کوتاه,و,جالب

جهت دانلود فایل با نام پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب

 این پاور پوینت دارای 11 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است
فایل پاور پوینت داستان کوتاه و جالب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.
در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت

محتواب برخی از اسلاید ها :
محتوای اسلاید 3 : زندگی را چگونه بخوانیم… مرد ثروتمند بدون فرزندی بود که به پایان زندگی اش رسیده بود،کاغذ وقلمی برداشت تاوصیتنامه خود رابنویسد:تمام اموالم را برای خواهرم می گذارم نه برای برادرزاده ام هرگز به خیاط هیچ برای فقیران.امااجل به او فرصت نداد تا نوشته اش راکامل کند و آنرا نقطه گذاری کند. پس تکلیف آن همه ثروت چه می شد؟ بنابراین:برادرزاده ی او تصمیم گرفت آنرا اینگونه تغیر دهد:تمام اموالم را برای خواهرم میگذارم؟نه!برای برادرزاده ام.هرگز به خیاط.هیچ برای فقیران. خواهر اوکه موافق نبود آنرا اینگونه نقطه گذاری کرد:تمام اموالم را برای خواهرم می گذارم.نه برای برادرزاده ام.هرگز به خیاط.هیچ برای فقیران. خیاط مخصوصش هم یک کپی از وصی …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل پاور پوینت (اسلاید) داستان کوتاه و جالب نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی

مشخصات فایل با عنوان: دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *