سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان

پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: دانلود ,پاورپوینت, در, مورد ,ترکیه, و, افغانستان

جهت دانلود فایل با نام پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان

دانلود پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان  فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید: 12         موقعيّت مکانی: قسمت بيشتر آن در جنوب غربی آسيا و قسمت کوچکی از آن در قاره ی اروپا است. ناهمواری: بيشتر نواحی آن کوهستانی و در کناره های درياها و جلگه های پست آب و هوا: در سواحل، ملايم و مرطوب مساحت: ۷۸۲ هزار کيلومترمربع جمعيّت: ۷۲ ميليون نفر ۶۵ ٪ شهرنشين پايتخت: آنکارا زبان رسمی: ترکی (استانبولی) دين: اسلام شهرهای مهم: استانبول، آنکارا، ازمير،آدانا، بورسا واحد پول: ليره صنايع دستی بنای سلطان احمد، استانبول چهر موقعيّت مکانی: در آسيای ميانه قرار داردو محصور در خشکی است. ناهموار ی: بيشتر نواحی آن کوهستانی است. آب و هوا: زمستان های سرد و تابستان های گرم (قاره ای ) مساحت: ٦٥٢ هزار کيلومتر مربع جمعيّت : حدود ٣٠ ميليون نفر21 درصد شهرنشين پايتخت: کابل زبان رسمی: فارسی دری : پشتو دين: اسلام شهرهای مهم: کا بل، قندهار، مزار شريف،جلال آباد واحد پول: افغانی …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل پاورپوینت در مورد ترکیه و افغانستان نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی

مشخصات فایل با عنوان: دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *