سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت آرسنيک

پاورپوینت آرسنيک

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت آرسنيک  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار پاورپوینت آرسنيک را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: آرسنيک

جهت دانلود فایل با نام پاورپوینت آرسنيک  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

پاورپوینت آرسنيک

آرسن ي ک فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید:21    تعدادی ازاسلایدها انگلیسی است     بخشی از متن لو ي ز ي ت ( 2کلرو و ي ن ي ل د ي کلرو آرس ي ن ) در جنگ جهان ي اول بکار گرفته شد که شد ي دا” تاول زا است عنصر ضرور ي بدن نم ي باشد خواص شبه فلز است مشابه فسفر است آرسن ي ک فلز ي غ ي ر سم ي است ول ي تر ي اکس ي د آرسن ي ک و  گاز آرس ي ن از سموم بس ي ار قو ي م ي باشد مصارف بعنوان آل ي اژ ، به منظور افزا ي ش مقاومت سرب در صفحات باطر ي ، ي اتاقان و پوشش کابل بکار م ي رود تر ي اکس ي د آرسن ي ک در تول ي د آفت کش کاربرد دارد گاز آرس ي ن در صنعت م ي کروالکترون ي ک کاربرد دارد   …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل پاورپوینت آرسنيک نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاورپوینت اقتصاد مقاومتي، مفاهيم، قلمرو و راهكارها

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت اقتصاد مقاومتي، مفاهيم، قلمرو و راهكارها  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *