سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12

دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12

مشخصات فایل با عنوان: دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12 را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: از ,ریشه ,تا ,برگ ,درس ,

جهت دانلود فایل با نام دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12

دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس  12 فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید: 8         کاوشگری 1- در دو ظرف کوچک شفّاف دردار و هم اندازه، یک قطعه پارچه ی نخی خیس بگذارید. ظرف ها را شماره گذاری کنید . 2- در هر ظرف، پنج دانه گندم بگذارید و در آن ها را ببندید . 3- ظرف ها را کنار هم و پشت پنجره قرار دهید . 4- هر روز به ظرف ها سر بزنید و مراقب باشید که پارچه ی زیر دانه ها خشک نشوند . 5- وقتی دانه ها جوانه زدند، آن ها را با ذرّه بین مشاهده کنید؛ چه می بینید؟ 6- تارهای ریز روی ریشه های گیاه ظرفشماره ی 2 را با انگشت   به آرامی جدا کنید ولی مراقب باشید که به ریشه آسیبی نرسد . 7- درِ ظرف شماره ی 2 را ببندید و بار دیگر آن را درکنار ظرف شماره ی 1 قرار دهید . پس از چند روز، گیاهان دو ظرف را با هم مقایسه کنید . از این فعّالیت چه نتیجه ای می گیرید؟ …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل دانلود پاورپوینت از ریشه تا برگ درس 12 نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی

مشخصات فایل با عنوان: دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *