سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / دانلود مقاله درباره پالايش سبز

دانلود مقاله درباره پالايش سبز

مشخصات فایل با عنوان: دانلود مقاله درباره پالايش سبز  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار دانلود مقاله درباره پالايش سبز را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: دانلود تحقیق درباره پالايش سبز,مقاله درباره

جهت دانلود فایل با نام دانلود مقاله درباره پالايش سبز  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

دانلود مقاله درباره پالايش سبز

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل : Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه :11   بخشی از متن مقاله پالايش سبز ارزيابي کمي امکان پالايش سبز خاک هاي آلوده به سرب به وسيله شاهي (Barbarea verna) پالايش سبز فناوري نوپايي براي زدودن آلودگي ها از زيست بوم است. اين فناوري در مقايسه با ساير روش هاي پالايش، بسيار کم هزينه و ساده است. از ميان آلودگي ها، فلزات سنگين به ويژه سرب بدليل پيامدهاي وخيم در آلودگي زيست بوم اهميتي ويژه دارد. هدف از اين پژوهش، بررسي امکان پالايش خاک هاي آلوده به سرب بوسيله گياه شاهي بود. بدين منظور، خاکي با بافت لوم شني با غلظت هاي صفر، 150، 300، 600، 800، 1000 و 1500 ميلي گرم سرب در کيلوکرم خاک آلوده شد و بذر شاهي در آنها کشت گرديد. گياهان در 5 بازه زماني برداشت شدند. غلظت سرب در گياه با روش اکسيداسيون تر و غلظت کل سرب در خاک به روش اکسيداسيون با اسيد نيتريک 4 مولار عصاره گيري و با دستگاه هاي جذب اتمي و کوره گرافيتي اندازه گيري شد. با ترکيب مدل رياضي تغييرات عملکرد نسبي گياه و غلظت فلز در بافت هاي گياهي در سطوح مختلف غلظت سرب در خاک، ميزان پ …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل دانلود مقاله درباره پالايش سبز نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی

مشخصات فایل با عنوان: دانلود تحقیق کامل درباره رشته های ورزشی  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *