سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT

استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT

مشخصات فایل با عنوان: استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT

جهت دانلود فایل با نام استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT

        نام محصول  : پاورپوینت استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ  فرمت : PPT حجم : 10 مگابایت تعداد اسلاید : 210 زبان : فارسی  سال گردآوری : 96   رئوس مطالب •  مباني و شرايط تاريخي و اجتماعي فناوري آموزشي • طراحي فرصتهاي يادگيري • كاربردهاي رايانه در آموزش و يادگيري • نگاهي به ابزار رايانه • كاربردهاي اوليه رايانه • كاربردهاي رايانه‌اي از راه دور: اينترنت • چندرسانه‌اي‌هاي رايانه‌اي • ابزارهاي مكالمه‌اي ارتباط از راه دور رئوس مطالب فصل  انديشيدن در باره فناوري  تعريف رسانه‌ها و فناوري آموزشي تعريف رسانه ‌ ها تعريف فناوري تعريف فناوري آموزشي تعريف فناوري تدريس فناوري فناوري تدريس فناوري آموزشي  جايگاه فناوري در آموزش و پرورش  ماشينهاي تغيير و دگرگوني  تكامل فناوري رايانه ‌ اي تكامل فناوري رايانه ‌ اي- ديروز تكامل فناوري رايانه ‌ اي- امروز تكامل فنا …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل استفاده از شیوه های نوین در تبلیغ PPT نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاورپوینت اقتصاد مقاومتي، مفاهيم، قلمرو و راهكارها

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت اقتصاد مقاومتي، مفاهيم، قلمرو و راهكارها  از دسته بندی عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *