سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT

آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT

مشخصات فایل با عنوان: آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT  از دسته بندی عمومی و آزاد ارائه شده از سایت  دانلود 400

  دانلود 400 بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است. سایت  دانلود 400 ارائه دهنده کلیه فایل های ضروری است که این بار آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT را از دسته بندی عمومی و آزاد  جهت دانلود شما عزیزان دل ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل: آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT

جهت دانلود فایل با نام آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT  از سایت دانلود 400 کافی است بر روی دریافت فایل در پایین کلیک نمائید.

 

آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT

        نام محصول  : پاورپوینت آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) فرمت : PPT حجم : 1.6 مگابایت تعداد اسلاید : 91 زبان : فارسی  سال گردآوری : 96   – عنوان آزمایش : رطوبت در هواي دمی و بازدمی – عنوان آزمایش : کربن دی اکسید در هوای بازدمی – عنوان آزمایش : غذاهاي پشتیبان رشد بدن – عنوان آزمایش: تعیین گروه های خونی – عنوان آزمایش : یاخته هاي ماهیچه اي – عنوان آزمایش : نقاشی با آمیلاز بزاق – عنوان آزمایش : استخوان هاي محکم و انعطاف پذیر – عنوان آزمایش : روزنه هاي هوایی در برگ ها – عنوان آزمایش : تقسیم رشتمان(میتوز) در یاخته های ریشه پیاز – عنوان آزمایش: یاخته های مبارز بدن – عنوان آزمایش : تخمیر ( تنفس بی هوازي) – عنوان آزمایش : آیا گیاهان با هم رقابت می کنند؟ …

 

از این که از سایت دانلود 400 اقدام به دانلود فایل آزمایشگاه زیست شناسی (پایه ی دهم) PPT نمودید تشکر می کنیم

 

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

 

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

 

روش دانلود:

 

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

 

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه

مشخصات فایل با عنوان: پاورپوینت درس ساختمان و تجهيزات كتابخانه  از دسته بندی عمومی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *